Blog

آگوست 3, 2016

معرفی تکنولوژی GPOL در صبحانه کاری انجمن انبوه سازان

در نخستین جلسه صبحانه کاری انجمن انبوه سازان استان تهران روز سه شنبه دوازده مرداد ماه با حضور تعدادی از اعضاء در محل انجمن بر گزار شد تکنولوژی GPOL برای اعضا معرفی شد و مزایای استفاده از آن برای ایشان تشریح گردید.

در این جلسه که حسن محتشم رئیس انجمن و محمد مهدی مافی دبیر انجمن نیز حضور داشتند،رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران ضمن خوشامد گویی به حاضرین، از عدم حضور بعضی از اعضاء که آمادگی خود را برای شرکت در این جلسه اعلام کرده بودند، انتقاد کرد و افزود موفقیت انجمن در گرو حمایت اعضاء و یکدلی آنها با انجمن است و ما در مجموعه انجمن متوقعیم که اعضاء محترم برای جلسات و برنامه های انجمن اهمیت ویژه ای قائل شوند.

در ادامه جلسه به بحث مسکن قسطی اشاره شد و برنامه های انجمن در این راستا از سوی رئیس انجمن بیان گردید و قرار شد تا بعد از نهایی شدن مذاکرات انجمن با مراجع مربوطه نتیجه آن به اعضائ اطلاع رسانی گردد.همچنین در مورد مسکن مهر فاقد متقاضی که قبلا در مورد آن به اعضاء اطلاع رسانی شده بود نیز مباحثی مطرح شد.

در این برنامه نیز یک راهکار مفید جهت ارائه فن آوری جدید GPOL در حوزه مسکن و ساخت و ساز برای حاضرین ارائه گردید که شرح این تکنولوژی را می توانید در این لینک ملاحظه فرمایید.

مجله تکنولوژی اسپاد
درباره abtin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − 12 =