استخدام در اسپاد

منابع انسانی وندا اسپاد

با توجه به آن که مشتری مداری یکی از ارکان اساسی فعالیت‌های وندا اسپاد محسوب می‌شود، همیشه تلاش بر این است که از متخصص‌ترین و کارسازترین نیروهای انسانی برای ارایه‌ی خدمات نوین و مورد انتظار مشتریان استفاده شود.

بر همین اساس، نیروی انسانی همواره به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین سرمایه مورد توجه قرار گرفته و محیطی در سطح گروه فراهم شده است که کارکنان بتوانند خلاقیت و نوآوری خود را در میان جمعی موفق و رو به رشد به شکوفایی برسانند و ضمن خدمت‌رسانی به جامعه و کسب رضایت مشتریان، خود نیز به رشد و بالندگی مورد انتظار خویش دست یابند.

از این روی، جذب و آموزش برگزیده‌ترین نیروهای انسانی یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های منابع انسانی گروه به شمار می‌رود و آموزش و توسعه‌ی کیفی نیروی انسانی همواره در سطح گروه مورد توجه اساسی بوده است، به گونه‌ای که هم‌اکنون، اکثریت کارکنان فنی وندا اسپاد، دارای گواهی‌نامه‌های معتبر بین‌المللی تخصصی هستند.

محیط دوستانه، پویا و خلاق گروه شرکت‌ وندا اسپاد موجب شده است تا همه کارکنان خود را جزیی از خانواده‌ی بزرگ وندا اسپاد بدانند و در تصمیم‌گیری‌ها و تعیین خط‌مشی‌ها و استراتژی‌های گروه مشارکت داشته باشند. چه آن که مدیریت گروه نیز توجه بسیار چشم‌گیری به نیروی انسانی خویش دارد و ضمن فراهم آوردن زمینه‌ی مناسب برای رشد و ترقی روزافزون آنان به عنوان ارایه‌کنندگان آخرین فناوری‌های روز دنیا به جامعه، امکانات رفاهی بسیار مناسبی همچون صندوق پس‌انداز، برخورداری از سود شرکت و … را در سطح گروه در اختیار آنان قرار داده است تا کلیه‌ی کارکنان در موفقیت‌های گروه که بی‌گمان حاصل تلاش همه‌جانبه‌ی آنهاست، سهیم باشند.